Moje SW projekty Textilana Bohoslužby v libereckém vikariátu Farnost Vratislavice n. N. Římskokatolická církev v Liberci E-shop Shopio JUMP Miloš Zástěra - zakázková výroba nábytku PKF Pelety
 
   DOMOVSKÉ STRÁNKY
   DOMINIKA FIŠERA
 
 
 
Úvod

  Ahoj, lidi! Vítám Vás na svých domovských stránkách.
  Na úvod bych rád podotknul, že tyto stránky byly spuštěny v roce 2001 a od té doby procházejí jen základní aktualizací. Tomu samozřejmě odpovídají i použité technologie a postupy, v dnešní době již naprosto zastaralé.
  Jak lze možná již usuzovat podle úvodní stránky, věnuji se tvorbě webových stránek. A to už nějaký ten pátek, konkrétněji asi od své šesté třídy. Všechna má větší dosavadní díla naleznete na stránce Weby a to včetně krátkého komentáře. Tvořím především pro římskokatolickou církev (mimo jiné jsem katolík), ale nejen pro ni.
  Na stránce Barvy na www stránkách bych se s Vámi rád podělil o pár svých zkušeností ohledně problematiky barev používaných na www stránkách. Zároveň je zde pro Vás nachystán jednoduchý prográmek Barvičky, který Vám usnadní zkoušení barev.
  Stránka Historie HTML přináší stručnou historii jazyka HTML, dnes již opravdu historické vykopávky.
  Jelikož vše spolu souvisí, mám rád také nejrůznější matematické hádanky, rébusy a vše podobné. Na stránce Hádanky naleznete soubor několika desítek nejrůznějších hádanek rozličné obtížnosti. Vyberete si určitě všichni, ostatně kdo by si rád v dnešní uspěchané době neudělal chvilku času na
 
   
 
© Dominik Fišer 2001-2022